Tanga ve G-String

Tanga ve G-String bayan iç giyimde çiftlerin çok beğendikleri, her kadının gardırobunda bulunan modern külot modelleri diyebiliriz. Bayan külot modelleri öncelik olarak rahatlığı ön planda tutuyor.

Gün boyu giyilen bu iç çamaşırı rahatsız etmemeli, terletmemeli kaliteli bir kullanım sağlamalı. Fantezi iç giyim çiftlerin olmazsa olmazıdır.

Dantelli külot ilk olarak özel geceler için fantezi sever çiftler için üretilip tasarlanmış olsa da şuan dünya genelinde bir çok kadın tarafından kullanılıyor.

İpli Askılı iç Çamaşırı Modelleri

Dantelli külot modelleri her kadının tercih ettiği normal günlerde kullandıkları iç çamaşır modellerinden. Sonralarda transparan külot bu gözde iç çamaşırların yerini aldı diyebiliriz.

Ortalama her 10 kadından 6 tanesi bu tarz iç çamaşırı kullanıyor. Transparan özelliği bir çok iç çamaşırında kullanılıyor, hem erkekler hem kadınlar tarafından çok seviliyor.

Tanga G-String modelleri içerisinde bir çok model ve çeşidi içerisinde bulunduruyor.

Dantelli iç çamaşırı dediğimiz gibi kadınların normal hayatlarında da severek kullandıkları modellerden.

Hem rahat hemde çok şık olan bu iç çamaşırları kadınların büyük ilgisini çekiyor.

Kadın külot modelleri çok fazla ürün portföyüne ulaştı çeşit renk model itibari ile çok popüler iç çamaşırlarından. Tanga ve G-String modelleri kadınların kalçalarını daha seksi ve derli toplu gösteriyor.

G string külot modelleri de alternatif iç çamaşırınız olabilir.

Sade bir yapıya sahip bu iç çamaşırı oldukça şık ve kadına albeni katıyor. Tanga ve G-String modellerinin ilgi görmesinin sebeplerinden sadece bir kaçı.

Tanga ve G-String

Tanga modelleri 2019 özellikle tek renk olarak tasarlanan ve bu modellere büyük ilgi gösterilen çamaşırlar. Özellikle siyah ve kırmızı renkler çiftlerin en çok tercih ettiği renkler.

Özel günler için partnerinize alacağınız Tanga ve G-String ile hem sevgilinize sürpriz yapmış olacak hemde uzun zaman unutamayacağınız bir anınız olacak.

Tanga ve G-String üzerinizdeyken partneriniz gözlerini üzerinizden alamayacak. Gece boyu ilgi sizin üzerinizde olacak.

Her ihtimale karşı bir kaç farklı model ve farklı renkte almanızı öneriyoruz. Erkeklerin kadın iç çamaşırları arasından en çok sevdiği çamaşırlardan bir tanesi. String modeller her zaman çok beğeni görmüştür kadınlardan.

Uzun yıllar önce üretilmeye başlanmış olmasına rağmen pek bir değişikliğe uğramamış nadir iç çamaşırı modellerinden. Kadın iç giyimde g string modelleri her zaman popüler olan iç çamaşırlarından birisidir. Tanga ile birlikte her zaman çok kullanılmakta. C string olarak da yazılabiliyor.