İade Koşulları

Gönder veya paylaş!

Değiştirme ve iade
icgiyimuw.com’dan aldığınız herhangi bir ürünün hatalı çıkması veya bedenin yanlış gönderilmesi durumunda, ürünlerimizin paketlerinde herhangi bir hasar olmaması kaydıyla, koşulsuz iade gerçekleşir.

İade işleminde koşullara göre ürün yenisi ile değiştirilir ya da ödenilen bedel iade edilir.

icgiyimuw.com olarak tüketicilerimizin güvenle alışverişini sağlamak amacı ve aynı zamanda yasalar doğrultusunda sağlık ve hijyen koşulları nedeniyle, denenmiş/kullanılmış iç çamaşırları/kostümler ile paketi açılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesini alamamaktadır.
Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

Yeni siparişin iptali
icgiyimuw.com’dan verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istediğinizde info@icgiyimuw.com’a mail atarak veya 0850 304 98 22 nolu hattan iptal sebebinizi belirtiniz (Yanlış sipariş geçilmesi, ürün veya ödeme tipi değişikliği vb. gibi durumlarda) Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için siparişinizin kargoya çıkmamış olması gerekmektedir. Elinize ulaşan, teslim aldığınız siparişler için yukarıda belirtilen şartların gerçekleşmesi gerekmektedir.

Ödeme iadesi
İptal/İade ettiğiniz siparişlerinizin; iadesi onaylandıktan sonra 3 gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır. Kredi kartıyla verilen siparişlerde; kartınızdan çekilen tutar iptal edilmekte ve aynen iade olmaktadır. Havale veya EFT ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi belirteceğiniz banka hesap bilgilerine göre iade edilecektir.