Kurumsal

İç Giyim UW bir fikir olarak 2017 yılında ortaya atıldı. İlk çıkış amacı insanların ihtiyaçlarını uygun fiyat garantisi ile gidermesini sağlamak ve aradıkları tüm iç giyim ürünlerini bulabileceği bir platform sağlamak olan İç Giyim UW fikir aşamasında ise işe üretici firmalar ile görüşerek başladık. Öncelerinde anlaşma sağlanan 12 firma ile sözleşmeler imzaladık. Ancak sonrasında işe giriş aşamasında yaşanılan sıkıntılar ve firmaların çalışma düzenlerinden dolayı İç Giyim UW ekibi olarak siteyi bekletme kararı aldık. Amacımız acele bir işten daha ziyade müşteriye en iyi, en uygun, en hızlı hizmeti vermekti.

Görüşmeler doğrultusunda iptal ettiğimiz sözleşmeler ardından yeni üretici firmalar ile görüşmeler sağladık. 8 ana firmaya ulaştıktan sonra sitemizin ilk temellerini atmaya başladık.

Öncesinde WordPress gibi hazır bir sistem kullanarak lisanslı bir tema yükledik. Fakat hazır sistemlerin güvenlik zafiyeti ve aşırı CPU tüketiminden dolayı kaynaklanan site yavaşlamalarından dolayı Türkiye’de en çok kullanılan Opencart sistemini denemeye karar verdik. Sonrasında ise yine hazır sistem olduğundan dolayı yaşadığımız problemlere son vermek ve kaliteli bir firma olma yolunda ilerlemek adına z0r.net ajans bölümümüzden sıfırdan bir e-ticaret yazılımı yapmasını istedik. Aynı zamanda yapılan bu e-ticaret sitesinin GSM otomasyon sistemi ve sanal pazar yerleri gibi bir çok alanda otomatik entegrasyonunun sağlanmasını talep ettik. Bunun doğrultusunda oluşturulan bu yazılıma grafik ekibimiz tarafından tasarımımızı giydirdik.

Tasarım aşamasında karmaşık sitelerden daha ziyade kişiyi yormayan aradığını kolay bulabilmesi için basit bir arayüz tasarımı olmasına dikkat ettik. Gereksiz reklam çubuklarını kaldırdık ve müşteriye sitemizde yorulmadan gezinme imkanı sağladık.

Test aşamalarında anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin en güvenli ve en büyük BDDK onaylı ödeme firmalarından İyzico ile tüm aşamaları tamamladık. 256 Bit SSL güvenliğinin ardından sitemizde ki güvenlik önlemlerini en üst düzeyde sağladık ve müşterilerimizin tüm bilgilerini koruma altına aldık.

Sizin bu güveninizi boşa çıkarmamak için gecesini gündüzüne katan ekip arkadaşlarımıza, üretmekten vazgeçmeyen yazılımcılarımıza, sunucularımızın her aksaklığında yanı başında sorunu anında çözen teknik ekibimize de teşekkür ederiz.

2019 içinde aktif reklam ile birlikte karşınızdayız. Her geçen gün büyüyen firmamız sizler sayesinde büyümeye devam ediyor.