Kadın Tayt

Fantazi tayt, vücudun alt kısmına giyilen ve kalça ya da belden topuklu ayakkabılara kadar tam bir örtü oluşturan koruyucu bir giysi parçası olarak kullanılan giysilerdir. Giysiler çoktur ve amaçları çeşitlidir. Bazıları doğada koruyucu olsa da, belirli bir amaca hizmet ederken moda ifadeleri olanlar da var.

Fantazi tayt, isimlerini dokularından ve vücudun alt kısmını sıkıca kucaklamak için kullanılma şekillerinden türetir ve bedenle giysi arasında boşluk bırakmaz. Özellikle spor yapmayı seven kadınlar tarafından tayt modelleri çok tercih ediliyor. Rahat oluşu ve vücudu toparlayıcı özelliği ile kadınların favori kıyafetleri arasında yerini alıyor.

Külotlu çoraplar, tarihsel olarak, ağırlıklı olarak, yüzyıllarca önceki Avrupalı ​​erkekler tarafından giyilirdi, vücudun alt kısmını, özellikle atlara bindiklerinde, yakından kapatarak belirli bir amaç için kullanıldı. Daha sonra, spor tayt kadınlar tarafından erkeklerden daha fazla giyilirken, bu modern çağda, unisex olarak bilinmeye başlandı.

Fantazi tayt ve külotlu çorap arasında bir fark olduğu kabul edilir, ancak ikisininde özellikleri neredeyse aynıdır. Külotlu çorap, dokuda daha ince ve daha ince olan taytları belirtmek için kullanılırken, görünür şekilde daha kalın olan giysiler tayt olarak adlandırılır.

Kullanım amaçlarına bağlı olarak, tayt ayrıca koşu taytları, bisiklet taytları vb. olarak sınıflandırılabilir. Ancak, amacın ötesinde, giyildiğinde nasıl göründüklerini ve aynı zamanda dokularına ve tasarımlarına göre belirten başka sınıflandırmalar vardır. Fantazi tayt ayrıca, verilen boyuta veya onlarla birlikte verilen aksesuarlara göre verildiği gibi sınıflandırılabilir.

Fantazi Tayt

Taytların en yaygın sınıflandırması, dokularına, katı, renkli ve yarı saydam olmalarına veya tamamen opak olmalarına dayanma eğilimindedir. İnce tayt, altta yatan cildi seksi bir şekilde ortaya çıkarmak için görülen ve aşınmış olanlardır. Şeffaf külotlu çoraplar şeffaftır ve altında yatan cildi açığa vurmak yerine kendi rengini alır. Fantazi giyim kategorisinde farklı tayt modelleri bulabilirsiniz.

Ancak, külotlu çorap gibi kalın değildir ve ince ve narindirler. Moda kasabasında cazip renklerde bulunan ve balık filelerinin şeklini ve tasarımını çeken taytlar var. Elbette seksi fantazi tayt, askılı taytlar, ayaksız taytlar ve artı bedenler de var. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, sizin için doğru olanı seçersiniz.