Slip-Külot

Slip-külot uzun zamandır, erkek çamaşırları moda olarak ihmal edilmiş bir alan olmuştur. Ancak artık yeni tasarımcıların devreye girmesiyle birlikte bölge nihayet hak ettiği dikkati çekiyor. Bu nedenle, erkeklerin iç çamaşırlarını görme biçiminde bir devrime tanıklık ediyoruz.

Fantazi iç giyim de çamaşırı satın almak söz konusu olduğunda, artık boxerlar, külotlar ve slip-külot için basit bir seçim değil. Şimdi gerçekten benzersiz ve gerçekten özgürleştirici seçimler içeren yepyeni bir erkek iç çamaşırı yelpazesine genişledi.

Erkek iç çamaşırları için alışveriş yaparken, fiziği aklınızda tutmanız gerekir. İster kendin, ister başka biri için olsun, söz konusu adamın nasıl bir vücuda sahip olduğunu hatırlamalısın. Bu, rahatça giyebileceği şeyleri seçmenize yardımcı olacaktır.

Tıpkı slip-külot ve külotlar gibi; erkek g-string ve tanga çamaşırlarının kendine has bedenleri ve ölçüleri var. Onlar farklı erkek türleri içindir, bu yüzden onları satın aldığınız adamı tanımanız önemlidir. Kişisel tercih, dikkatinizi gerektiren başka bir alandır. Sizin veya o kişinin giymekte rahat olacağı bir şey seçmek zorundasınız.

Bununla birlikte, denemekten korkmayın çünkü en azından bir kere denemeden asla sizin için olup olmadıklarını bilemeyeceksiniz. Alçak topuklu iç çamaşırlar, slip-külot, g-string ve boxer iç çamaşırları çok özgürleştiricidir ve bir erkeğe mükemmel oturması için yapılmıştır.

Böylece, size gerçekten uyan bir şey giydiğinizde, hemen farkını hissedeceksiniz. Bir süredir kullanmakta olduğunuz bir çift eski rahat terliğe girmek gibi olacak. Tam olarak ne zaman uyduğunu bileceksin.

Slip-Külot

Diğer bir özellik, sağladıkları mutlak konfor ve özgürleştirici duygudur. Onlar gerçekten minimalist iç çamaşırları ve her şekilde sizi özgürleştirmeleri gerekiyor. Yani artık sıcak ve terli günlerde rahatsız hissetmenize gerek yok.

Cinsiyet çekiciliği söz konusu olduğunda, bu iç çamaşırı çiftlerini hiçbir şey yenemez. Erkekler, giydikleri slip-külot en iyi şekilde görünmelerini sağlamak için uygun ölçüleri almalılar. Zaten bilmiş olabileceğiniz gibi, sadece iç çamaşırınızı yatağa giymenize yarayacak ayrı bir çekicilik var.

Böylece, eşinizi etkilemek ve çekmek, gelince, koyu renk tonlu bir tanga ile ya da ellerinize iltifat edecek saf bir çift iç çamaşırlarıyla yanlış gidemezsiniz. Bu yüzden, seksi erkek iç çamaşırları söz konusu olduğunda, piyasada mevcut olan tasarımcı iç çamaşırlarından bazılarını denemelisiniz.