Prezervatif

Prezervatif, cinsel sağlık ürünleri arasında pratik ve sağlıklı bir korunma yöntemi olması dolayısı ile çiftlerin güvenini kazanmış bir ürün. Günümüzde onlarca çeşidi ve farklı seçme fırsatı sayesinde herkese hitap ediyor.

Çok sayıda özelliğe sahip bu ürünlerden bazıları meyveli prezervatiftırtıklı prezervatifen ince prezervatif ve ince prezervatif olarak sıralayabiliriz.

Özellikle kadınlar cinsel anlamda daha fazla haz ve keyif almak istiyor. İnce kondomlar ile bu isteklerine karşılık bulabiliyorlar.

Kondom sadece doğum kontrol yöntemi olarak değil sağlıklı bir cinsel birleşme ve bireylerin birbirlerine hastalık veya mikrop, bakteri gibi bulaşıcı hastalıklardan korunmalarını sağlıyor. Pratik kullanımı ve çok basit oluşumu ile yanınızda, cebinizde yada çantanızda taşıyabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi  prezervatif cesitleri çok zengin. Prezervatif çeşitleri arasında ince prezervatifler çiftler tarafından daha çok kullanılıyor ve daha çok memnun kalıyorlar.

Herkes farklı zevklere ve farklı fantezilere sahip olduğundan başkalarının önerileri yerine kendinize ve isteklerinize uygun ürünleri kendi tecrübeleriniz ile deneyimleyerek karar verin.

Kondom fiyatları ve her kesime uygun çeşitleri ile her yaştan insan tarafından kullanılıyor.

Sadece korunma yöntemi olarak değil ayrıca geciktirici, uyarıcı, ve kayganlaştırıcı olma özelliği ile herkes tarafından kullanılıyor.

Kıyaslama yaparken en iyi prezervatif, değilde kendinize en uygun kondom çeşitleri seçmeniz daha mantıklı olacaktır.

Geçmiş yıllarda kadınlar ilişki esnasında daha çok kondom kullanmayı isteyen taraf olsa da günümüzde bu durum değişmiş durumda. Şu an erkeklerde en az kadınlar kadar ilişkilerinde kondom kullanmayı tercih ediyor.

İnternet arama motorlarına prezervatif alprezervatif satın al, yazarak farklı marka ve çeşit kondom bulabilirsiniz.

Günümüz teknolojisi ile üretilen kondomlar şuan minimum incelikte olup alınan hazzı en üst seviyelere çıkarmayı başarmış durumda. Kondom kullanan erkek ve kadın ilişkilerinde varlığından hiç rahatsız olmuyorlar.

Prezervatif

Şu sıralar çiftler arasında pek bir rağbet gören özellikle erkekler tarafından kullanılan  geciktirici prezervatif daha mutlu bir birliktelik sağlamanıza yardımcı oluyor.

İnternet üzerinden kıyaslama yaparken en ucuz prezervatif olarak yapmanızı önermiyoruz.

Kondom cinsel yolla bulaşan hastalıkları minimuma indirmesi ile sağlık alanında uzmanlara rahat bir nefes aldırdı. Kontrolsüz gebelikler ve rahatsızlık ortadan kalkmış gibi görünüyor.

Sitemizde bulabileceğiniz prezervatif fiyatlari, ucuz prezervatif ve prezervatif siparişi ve online prezervatif siparişi ile ayrıcalık sağlıyoruz.

Kondom geçmiş yıllara göre ülkemizde ve Dünya üzerinde kullanılan doğum kontrol ürünleri arasında birinci sırada. Kolay kullanım, ucuz maliyet ve çok basit oluşu çiftlerin bu denli çok kullanmasına olanak sağlıyor.

Bugün, yalnızca hamileliği ve cinsel yolla bulaşan hastalıkları önleme amacına hizmet etmekle kalmayıp (çoğu yaşlı bayanların daha fazla endişelenmesi için değil), aslında cinsel deneyimi arttırmak için seçilecek bir dizi kondom var. Koruyucu önlemler artık hem erkekler ile hemde kadınlar tarafından uygulanıyor.

Kondom kullanımı konusunda yapılan farklı araştırma ve gözlemlerden, işte kimseyi kondom kullanmaktan caydırmak veya uzaklaştırmak değil, cinsel deneyimi geliştirmek ve maksimum kondom etkinliği elde etmeyi amaçlayan bazı kurallar ve kılavuzlar.

Cüzdanınızda veya gösterge panelinde saklanan prezervatifleri uzun süre kullanmayın. Isı, vücudunuzdan veya bir arabadaki yüksek sıcaklıklardan olsun, lateks yapısını bozarak kırılmaya eğilimli olur. Aynı ilke, mağazalarda görüntülenen prezervatifler için de geçerlidir, doğrudan güneş ışığından veya diğer ısı kaynaklarından uzağa yerleştirildiklerinden emin olun. Kondomları cüzdanlara ve gösterge panolarına koymanıza yardımcı olamıyorsanız, stoklarınızı haftada bir değiştirin.

Kırılgan, solmuş görünen veya normalde olduğundan daha fazla kokan bir kondom takmayın. Küçük bir kalite kontrol, daha sonra sizi gereksiz endişelerden ve ıstıraplardan korumakta uzun bir yol kat etmektedir. 

Kondom Çeşitleri

Bu aynı zamanda seks yapmayı planlarken elinizde yalnızca bir kondom bulundurmanızın tavsiye edilmemesinin bir nedenidir. Her ihtimale karşı; Bazen bir tane açana kadar kondomla ilgili bir sorun olup olmadığını asla bilemezsiniz.

Burada biraz dikkatli olun ve bunun yerine daha ince lateks prezervatif çeşitleri kullanmayı tercih edin.

Kondom istenmeyen gebeliklerin önlenmesi açısından en yüksek ve % 100 güvenliği sunmayabilir, ancak istenmeyen gebelik istatistiklerinin sayısını azaltmada yardımcı olabileceği gibi büyük bir yüzde de vardır. Sadece bunlar, bu tip kondomları olarak nitelendirilecek nitelikte olacaktır. Günümüzde güvenli kondom olan en basit ve en uygun doğum kontrolü yöntemlerini kullanmak daha akıllıca bir hareket olacaktır. Kondom güvenliğin diğer bir yönü, cinsel yolla bulaşan hastalıklara, ayrıca aids gibi hastalıklardan korunmanızı sağlayacaktır.

Nitekim, tarih bize kondomun hamileliği engellemek için değil, aids gibi çeşitli bulaşıcı cinsel hastalıkları edinmeyi engellemek için icat edilmediğini söyleyecekti. Gerçekten de, bugünün kondomları, icatlarının esas sebebini bilerek güvenli kondom olarak kabul edilebilir ve insanları cinsel hastalıklardan korumaktan koruyorlardı.

Genel olarak dünya genelinde kondom kullanımı artmaya başladı. Çiftler arasında güvenli ve kontrollü ilişkiyi kolaylaştırdı. Ülkemizde her yıl kondom kullanımı hakkında kurslarda ve seminerlerde bilgiler veriliyor. Sağlık ocaklarında aile planlaması esnasında ailelere kondom kullanımı anlatılıyor.

Sitemizde bir çok farklı kondom çeşidini cinsel sağlık kategorimizde bulabilirsiniz. Ayrıca sprey, kayganlaştırıcılar, kremler ve daha bir çok ürünü bulabilirsiniz.

İç giyim uw ailesi olarak iyi alışverişler dileriz.