Bayan iç Giyim – Fantazi Dünyanıza Açılan Kapı

Fantazi iç giyim günümüz itibari ile sürekli büyüyen ve kendini geliştirip binlerce model ve marka ile kadın ve erkeklere hizmet vermektedir. Kadınlar başta olmak üzere erkekler ile birlikte gösterilen ilgi ve talep doğrultusunda sürekli olarak büyüyen bir sektör haline geldi. Yaratılışımız gereği cinsellik en doğal ihtiyaçlarımızın başında geliyor, cinselliğe olan düşkünlüğümüz ile büyük markalar başta olmak üzere sürekli yeni tasarımlar ile üretmektedirler.

Fantazi İç Giyim

 

 

 

 

Geçmiş yıllarda fantazi iç giyim dantelli sütyen ve külotlar dan ibaretti. Çok fazla yenilikçi değildik yeni tasarım ve modellere açık değildik ee talepte yoktu açıkçası. Fantazi iç giyim şu an bulunduğu konum itibari ile çıtayı en üst seviyeyi çıkardı desek yanlış olmaz, ve her geçen gün yeni modeller ile karşımıza çıkıyor.

 

 

O yıllarda fantazi giyim saten gecelik modellerinden ibaretti, sadece saten iç giyim ürünler ve iç çamaşırları bulunuyordu. Fantazi iç giyim en ucuz ürünlere olan talepleri fark eden büyük markalar kaliteyi hiç düşürmeden fiyat anlamında ciddi kolaylıklar sağladı. Bu iç giyime olan ilgiyi bir nebze olsun artırdı.

Fantazi İç Giyim

10 Yıl önce fantazi iç giyim beyaz ağırlıkta üretilir alternatif renkler hiç bulunmazdı, bu da olan ilgiyi hiç artırmadı. Günümüz itibari ile fantazi iç giyim sipariş edilerek istediği model ve tasarım ürüne kolaylıkla erişebiliyor. Teknolojinin gelişmesi ile fantazi giyime olan ilgi ve satışlarda biraz daha artış gösterdi.

 

Fantazi İç Giyim

 

 

Kadınlarımız avrupa ülkeleri kadınlarına nazaran biraz daha utangaç ve çekingen, hal böyle olunca mağaza ve butiklerde istedikleri iç çamaşırı ve kıyafetleri almaktan utanıyorlardı. Şu an internet sitelerinden rahatlıkla alışveriş yapabiliyorlar buda fantazi iç giyime olan ilgiyi bir hayli artırdı.

 

Fantazi İç Giyim

Fantazi iç giyim kedi kostümü kadınlardan oldukça fazla rağbet görüyor, genel olarak kadınlarda kedi kostümüne aşırı bir ilgi olduğu görülüyor. Kadınlar fantazi konusunda da oldukça utangaç ve içlerinden geldikleri gibi rahat davranamıyorlar. Fantazi giyim ürünleri bu noktada devreye giriyor, giydikleri bu kıyafet ve çamaşırlar ile kendilerini daha özgür ve rahat hissediyorlar.

 

 

 

 

 

Psikolojik olarak olumlu yönde kadınlara fantazi konusunda ve yatakda özgürlük ve rahatlık sağlıyor. Sexi iç çamaşırları kadınları olumlu etkiler ile ilişki öncesi rahatlatıyor erkekler bu durumdan oldukça memnun ve bunu fark ettiklerinden partnerlerine sürekli iç giyim kıyafetleri hediye ediyorlar.

İç Çamaşır Modelleri

 

 

Fantazi İç GiyimJartiyer kadınlar üzerinde çok seksi duran hoş görünümlerine katkıda bulunan fantazi giyimde önemli bir yere sahip. Jartiyer takım ve kombinleri olarak bir çok farklı tasarımı ile yatak odalarında oldukça çok kullanılıyor. Sağlık açısından da uzmanların önerdiği bir iç giyim aksesuarı olarak biliniyor.

 

 

Özellikle Avrupa ülkelerinde jartiyer kullanımı çok sık ülkemize kıyasla.

Sexi giyim her kadının hakkı hoş giyinmek partnerine güzel görünmek ilgi görmek ve beklemek, fantazi giyim bu beklentilerini olanak sağlıyor.

 

 

Fantazi İç Giyim

Sexi iç giyim partnerler arasında ilişkiyi her zaman taze tutarak yatak odasını daha mutlu ve eğlenceli kılıyor. Vücut çorabı son yıllarda kadınlardan çok fazla ilgi görmesiyle beraber tasarımcılar tarafından yeni tasarım ve modellerini güncel tutmalarını sağlıyor. Sürekli yenilenen iç çamaşırları çiftler tarafından tercih ediliyor.

 

 

Fantazi iç giyim bayan aksesuarları 2019 itibari ile yeni kreasyon ve modeller ile bayanlar tarafından merakla bekleniyor.

Seksi iç çamaşırları gördüğü yoğun ilgi ile birlikte çeşit ve farklılık anlamında geliştirilerek Fantazi İç Giyimbayanlarda mutluluk uyandırıyor.

 

Günümüz itibari ile bu kadar popüler olan erkek ve kadınlardan çok büyük ilgi

gören sektör neler yapacak nasıl değişimlere gidecek merak konusu.

 

 

Daha fazla oku
Yorum Yap

Fantezi Gecelik Modelleri – Yatak Odanıza Renk Katın

Fantazi gecelik modelleri, yatak odanızda ve partnerinize karşı kendinizi daha seksi daha cesur ve daha rahat olmanızı sağlayan şık tasarımlardır. Fantazi iç giyim ile sıradanlaşan yatak odanıza bir renk ve biraz hareket Fantazi Gecelik Modellerigetirebilir, farklı kıyafetler ile hem partnerinizi mutlu edeceksiniz hemde unutulmaz bir gece yaşayacaksınız.

 

Fantazi gecelik kadınlar üzerinde her zaman olumlu olarak etki bırakmaktadır. Seksi iç çamaşırları ve kıyafetler ile kadınlar kendilerini olduğundan daha seksi ve daha cesur hissedebiliyor. Kadınlar kendilerini cesur ve seksi hissettikleri zamanda partnerlerine karşı daha rahat oluyorlar. Bu ilişkiyi her zaman diri tutmakla birlikte çiftlerin arasındaki bağı güçlendiriyor.

 

Cinsel anlamda mutlu olan çiftlerin evlilikleri ve ilişkileri her zaman daha mutlu ve daha sağlıklı geçiyor. Uzun soluklu ilişkiler için yatak odanıza ve kendinize özen gösterin. İlişkinizi her zaman diri tutun partnerinize küçük sürprizler yapın bu partnerinizi çok mutlu edecektir. Hayatta her iyi şeyin bir kaşılığı olduğu gibi ilişkilerde de bu böyledir kendini iyi hisseden kadın mutlu olur ilişki esnasında o da partnerini mutlu eder. Bu çark böyle dönerek devam eder ilişkilerini daha çok güçlendirir.

Fantazi Gecelik Modelleri

 

Fantazi gecelik modelleri

 

 

Fantazi gecelik modelleri erkekler tarafından her zaman beğenilmiş hatta partnerlerine bu tarz hediyeler alarak sürprizler yapmıştırlar. Gecelik yatak odamızda sadece yatarken giydiğimiz bir kıyafet olarak görülmemeli. Beğendiğiniz bir geceliği yatarken giyeceğiniz zaman pozitif olarak sizi iyi hissettirecektir. Seksi gecelik modelleri bahsettiğimiz gibi ilişki için olmazsa olmazlardan. Her kadının gardırobunda bulundurması gereken bu iç giyim kıyafeti partnerinizle olan ilişkinizi daha istekli ve arzulu bir hale getirecek.

 

 

 

Gecelik modelleri tasarım ve tarz olarak çok farklılıklar gösterebiliyor, her kesimden her yaştan giyebileceği gecelik modelleri mevcut. Kadın gecelik giydiği anda en doğal ve en yalın hallerinden birisine bürünür, bu güzellik erkeklerin ilgisini her zaman celp etmiştir. Seksi gecelik modelleri her kadının beğenisine göre farklı tasarlanmış ve şekillendirilmiştir. Her yaştan kadının giydiği bu gecelik modelleri normal yaşantımızın olmazsa olmazıdır diyebiliriz. Kendimizi ve partnerimizi şımartmak ve mutlu etmek için ihtiyaç duyduğumuz fantezi iç giyim ürünlerinden bir tanesidir. Sexi gecelikler erkekler tarafından her zaman kabul görmüş ve beğenilmiştir.

Fantazi gecelik modelleri

 

 

 

 

Erotik gecelikler biraz daha marjinal ve aykırı ilişkileri seven sonuç odaklı çiftlerin beğenisini kazanmış ve bu çiftlerin tercih ettiği modellerdir. Adından da anlaşılacağı üzere uzun ve mutlu beraberlik öncesi kadınların giymeyi tercih ettiği gecelik modelleri arasındadır. Bir yaş sınırlandırması olmadan her yaştan kadının alabileceği tarz ve tasarımları bulunan gecelik modelleridir. Fantazi gecelik modelleri kadınların ve erkeklerin hayal gücünü genişletir. Sıradan ilişki ve sıradan cinsel birleşmenin aksine farklılıklar arar ve farklı zevkleri tadarlar.

 

Saten Gecelik ve Pijama Takımları

fantazi-gecelik-modelleriGecelik takımları renk ve model itibari ile yeni sezonda bir çok yeni tasarım ile kadınların beğenisine sunuldu. Yeni kreasyonda kadınların beklediği hoş tasarımlar ve modeller mevcut. Yeni modeller daha şimdiden vitrinlerde yerini almış durumda. Son zamanlarda transparan gecelik modelleri oldukça fazla ilgi görüyor.

 

 

Daha fazla oku
Yorum Yap

Erkek İç Çamaşırı – Erkek İç Giyim – Erkek Atlet – Erkek Slip

Erkek İç Çamaşırı Modelleri

Erkek iç çamaşırı bu senenin yeni koleksiyonunda çar farklı tasarımların yanında çok cesur ve çok iddialı modeller içeriyor. Geçmiş yıllarda erkek iç giyim modelleri çok az çok sıradan modellerdi.

Tek model tek tasarım ile uzun yıllar erkekler hep bilindik alışılagelmiş ürünler kullandılar, kullanmak zorunda kaldılar.

erkek iç çamaşırıGünümüz itibari ile erkeklerin iç giyim ürünlerine olan ilgisi bir hayli fazla ve bu ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor. Erkek iç giyim her geçen gün biraz daha büyüyerek sektörde kendisine hatırı sayılır bir yer edindi.

Her yaştan ve her kesimden erkeklerin giyebileceği bir çok farklı model ve tasarım iç çamaşır modelleri herkesin ulaşabileceği şekilde her yerde mevcut.

Erkeklerin iç giyime olan ve her geçen gün artarak devam eden ilgisi bayanları da oldukça memnun ediyor. Bu senenin koleksiyonunda yer alan erkek atlet modelleri erkekler tarafından gördüğü ilgi karşısında memnun.

Her yıl belirli dönemlerde yenilenip farklı tasarımlar ile erkek iç giyim ürünleri ürün yelpazesini oldukça geniş tutuyor. Bu çok ürün çeşidi ve farklı modeller her yaştan ve her kesimden erkeğe alışverişinde büyük kolaylık sağlıyor.

Herkese hitap eden modeller ne alacağım diye düşünen erkeklere yardımcı oluyor. Erkek korse eskiden beş ağrıları ve tıbbi açıdan faydalı göründüğünden kullanılırdı. Günümüzde özellikle karın bölgesindeki fazlalıklar ve yağların gizlenebilmesi ve düz bir karına sahip olmak için tercih ediliyor.

Büyük Beden Erkek İç Çamaşırı Modelleri

Modern görünümleri ile sporcularında çok fazla tercih edip ilgi gösterdiği erkek iç giyim aksesuarlarından bir tanesi. Spor salonlarında görmeye çok alışık olduğumuz korse modelleri yürüyüş esnasında da kullanılabilen bir ürün.

Erkek külot erkek iç giyimin en eski iç giyim kıyafetlerinden bir tanesi. Geçmiş yıllarda iç giyimin bu kadar farklılık ve çeşitleri olmadığı dönemlerde erkeklerin büyük çoğunluğunun tercih ettiği iç giyim aksesuarlarından bir tanesiydi.

Şu an eski popülaritesini kaybetmiş olsa da halen hatırı sayılır bir kitle tarafından tercih ediliyor. Erkek slip 80li ve 90lı yıllarda özellikle erkek iç çamaşırı yanında mayo olarak da çok fazla rağbet görüyordu. Mayonun tek tip olması yeniliğe pek açık olmamak ve farklı alternatifler olmamasından ötürü o dönemler bir çok erkek tarafından kullanıldı.

erkek iç çamaşırıGünümüzde boxer iç çamaşırı erkekler tarafından en çok kullanılan erkek iç çamaşırı modellerinden bit tanesi diyebiliriz. Bir çok farklı kumaştan ve farklı tasarımı ile erkeklere farklılık yaratıyor.

Halk arasında erkek baksır olarak tabir edilen iç çamaşırı erkek modelleri halk pazarları da dahil olmak üzere bir çok mağazada bulunabiliyor.

Erkek iç giyim ürünleri son günlerde oldukça yeniliğe uğramış ve bu yeni modellere erkeklerin ilgisi oldukça fazla olmuştur.

Deri boxer özel geceler için partnerlerine güzel görünmek amacıyla oldukça fazla ilgi görmeye başladı.

Sporcu atleti yine erkekler tarafından son zamanlarda çok fazla kullanılıyor. Adından da belli olacağı üzere sporla ilgilenen erkekler için tasarlanmış modern görünümlü erkek iç giyim ürünü.

Giyilebilir dövme modellerine olan ilgide hiç azımsanmayacak kadar fazla.

Fantezi erkek g string partneriniz ile geçireceğiniz geceyi özel kılacak ve uzun yıllar unutmayacaksınız. Erkek fantezi giyim ürünleri ile sıradan fantezileri bir kenara bırakın bu iç giyim aksesuarları yatak odanıza renk katacak.

Daha fazla oku
Yorum Yap

2019 Plaj Giyim ve Plaj Modası Nasıl Olacak

2019 Plaj Giyim

2019 Plaj giyim, yeni tasarım, yeni modeller ve kreasyonlar ile bu yaza damgasına vuracak bir şekilde çok iddialı geliyor. Özellikle cesur modeller plaj modasında karşımıza çok çıkacak.

 

Tatil her insan için çok önemlidir. Bir yılın bütün yorgunluğu ve stresini çıkacakları 1 haftalık tatiller ile atmaya çalışılır. Güzelce dinlenilir eğlenilir dedik ya bir yılın acısını çıkaracağın tatilimiz hiç bitmeyecek gibi eğleniriz 🙂

2019 plaj giyim

Ülkemizde yaz tatillerinin büyük bir bölümünü insanlar güneye inerek tatil beldelerin de yaparlar. Bu tatilleri geçireceğimiz otellerin bir çoğu ya deniz kenarında olur ya havuzu vardır. Denizde ve havuzda giyeceğimiz kıyafet ve aksesuarlar kadınlar için çok önemli ve hassasiyet içermektedir.

 

Bayan şort modelleri kadınlar için önemli tatil aksesuarların başında gelmektedir. Denizde veya deniz sonrası yada otel içinde veya yürüyüşlerde çok tercih edilen bir kıyafet. Pratik oluşu ve tasarımı ve şıklığı itibari ile sıcak bölgelerde çok fazla ilgi gören bir kıyafet.

 

Bayan 2019 plaj giyim kadınlar için çok önemli bir yere sahiptir. Tatil öncesi kocaman bavullar hazırların ve bir çok plaj kıyafetleri doldurulur. Bavul ne kadar büyükse o kadar çok eşya alınır. Kadınların tabiatında şık görünmek ve zarafet olduğundan her daim güzel görünmek ilgi görmek isterler. Özellikle de otellerde ve tatil kasabalarında kadınlar giyim ve kıyafetlerine iki kat daha çok önem gösterir.

 

2019 plaj giyimBayan plaj giyim şıklığı kadar sağlık açısından da çok önem ve hassasiyet içeren bir konu. Denize yada havuza girip çıktığımızda ıslanan mayo yada bikiniler uzun saatler üzerimizde kalacağından mantar ve türevleri hastalıklara yakalanma riskimiz bir hayli fazla. Bunun için seçilecek kıyafet ve aksesuarlar seçilirken özen gösterilmeli ve dikkat edilmeli. Kaliteli ürünler tercih etmeliyiz.

Mayokini Modelleri

 

Pareo tatil bölgelerinde her kadının kullandığı ve tercih ettiği plaj giyim ürünlerinin başında gelir. Otel içerisinde gezerken, yürüyüş yaparken yada havuz başından yada sahillerde kullanılır. Rahatlığı ve hareket özgürlüğü sağlaması açısından çok tercih edilen plaj kıyafetleri.

 

Bikini sahillerde, deniz ve havuzlarda kadınların en çok tercih ettiği plaj giyim ürünlerinin başında geliyor. Bir çok çeşidi ve modeli bulunan 2019 plaj giyim kıyafetleri her yıl yeni tasarım ve model ile bayanların ilgi odağı halinde. Özellikle son yıllarda push up bikini modelleri kadınlar tarafından çok ilgi gören ve çok tercih edilen bikini modellerinden. Bu bikini modelleri farklı tasarımı ile kadınların ilgisini çekerken 2019 Plaj giyim de daha cesur modellerini göreceğiz.

2019 plaj giyim

Plaj elbisesi bir tatilin olmazsa olmazları arasındadır her zaman kadınlar için. Genellikle rengarenk canlı renkleri ile insanın içini ısıtan ince kumaşlardan yapılmış cildin nefes almasını sağlayan kıyafetlerdir. Bikini modelleri sürekli güncel tutularak bayanların heyecanını bastırıyor. Halter bikini modeli de hiç azımsanmayacak kadar ilgi gören modeller arasında.

 

Mayo modelleri eski popülaritesini kaybetse de hala ilgi gösteren hanımlar mevcut. Şortlu mayo modelleri de son yıllarda ilgi gören 2019 plaj giyim ürünleri arasına girdi. Elbise mayo zira aynı etkiyi yarattı. Mayo bikini özellikle orta yaşlı kadınların tercih ettiği modeller arasında. Tesettür mayo son yıllarda artan ilgi karşısında oldukça memnun. Özellikle haşema modelleri çok fazla ilgi görüyor sonra yıllarda.

Daha fazla oku
Yorum Yap

Jartiyer Takım, Jartiyer Modelleri, Jartiyer Çorabı

Jartiyer modelleri

Jartiyer modelleri, kadınların severek giydikleri ve kendilerini içerisinde cesur ve özgür hissettikleri iç giyim ürünlerinden birisidir.

Pamuk, ipek, yün gibi bir çok farklı materyallerden üretilir. Jartiyer belinize takılır dört yada beş adet ayarlanabilir kemer ile tutturulur. Bu da onu gayet sıkı tutar ve kötü sürprizlere yok açmasını engeller. Bunun için belinize dikkat etmeniz gerekir. Jartiyer modelleri, 5’8 “fazla olmamak şartıyla,bazen çorapları istediğimiz gibi desteklemeyebilir.

Uzmanlar tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda külotlu çorap yerine jartiyer giyilmesini öneriyorlar. Sağlık açısından hem daha iyi hem daha pratik ve kullanımı kolay. Genellik çeyizlerde bir çok modelleri mevcut olur gelinlik altına giyilmesi bu yüzden popüler bir iç giyim ürünü. Kullanım açısından mantıklı düşünmek gerekirse cinsellik de çok önemli.

Jartiyer her kadının gardırobunda olması gereken bir iç giyim ürünü. Kadınlar kendilerini daha rahat ve daha seksi jartiyer modellerihissettikleri için tercih ederler. Ayna karşısında kendilerini gözlemlediklerinde hissettikleri duygu aslında özgürlük ve cesurluğun göstergesidir.

Kadınlar kendilerini daha özel ve rahat hissederler jartiyer modelleri ile. Bu hissedilen hoş duygular yatak odasında yada geçirilen bir gecede partnerinize olumlu açıdan yansıyacaktır.

Jartiyer takım son yıllarda yapmış olduğu değişiklikler ile kadınların ilgisini çekmeyi başardı. Her 10 kadının 8 jartiyer giyiyor. Günümüz itibari ile jartiyer kullanımı oldukça arttı diyebiliriz. Bu kadar fazla talep jartiyer fiyatları konusunda piyasalara olumlu anlamda artı olarak yansıdı.

Jartiyer çorabı neredeyse her kadının severek giydiği her kesimden her yaştan kullandığı çorap modellerinden bir tanesi. Pratik ve sağlık açısından uzmanların önemi ve tabi ki bunların yanında hoş ve zarif görünümü kadınların bu kadar talep etmesinin başlıca nedenlerinden bir tanesi.

Jartiyerli İç Çamaşırı Modelleri

Renk konusunda kadınların favori iki rengi var. Bunların birisi siyah diğeri kırmızı jartiyer modelleri. Siyah jartiyer genelde çalışan bayanların tercih ettiği diz altı yada diz üstü çorapların içine giydikleri renk modeller. Kırmızı jartiyer renk olarak genelde özel gecelerde ve partnerlerine sürpriz yapmak ve unutulmaz bir gece yaşatmak için seçtikleri renk.

Gelinlik jartiyer adından da anlaşılacağı gibi düğünlerde gelinlerin gelinliklerin içine giydikleri modeller. Üstte bahsettiğimiz gibi pratik ve hoş görünümü itibari ile tercih ediliyor. Gün geçtikçe bu iç giyim ürününe olan ilgi sürekli arıyor. Bu talep karşısında tasarımcılar sürekli olarak güncel olarak yeni modeller ve tasarımlar üretiyorlar.

Fiyatının uygunluğu tasarımı ve şık görünümü itibari ile her geçen gün artan ilgi devam edeceğe benziyor. İlerleyen günlerde zaman ne gösterir bilinmez ama jartiyer kadın iç giyim aksesuarlarının vazgeçilmez ürünlerinden bir tanesi. Özel günler içinde çok tercih edilen bir aksesuar, özellikle erkeklerin kadınlar üzerinde çok sevdiği iç giyim aksesuarları.

Özel günlerde ve gecelerde partnerinize sürpriz yapmak isterseniz bir jartiyere ihtiyacınız olacak. İç gıdıklayan modelleri ile partnerlerinizin gözü hep üzerinizde olacak. Jartiyer çeşitleri tasarım ve model farkıyla her kadına hitap edecek modeller barındırıyor.

 

 

Daha fazla oku
Yorum Yap

Deri Elbise – Partnerinize Küçük Sürprizler Yapın

Deri Elbise

Deri elbise, kadınlarda zarafet ve şıklığa büyük katkı yapan deri kıyafetlerin başından gelir. 2019 Deri elbise modelleri bu sene çok iddialı. Deri kıyafetler kadınlara daha kadınsı bir görünüm ve incelik katıyor. Erkeklerin kadın deri kıyafetlerine olan ilgisini herkes az biraz tahmin edebiliyor.

Özel günlerinizde ve geceleriniz de partnerinize yapacağınız deri elbise modelleri ile unutulmaz bir gece yaşayıp hoş bir anınız olacak. Deri, giyen kişiye ayrı bir hava ve seksapalite katıyor. Bunun farkında olan kadınların bir çoğu yatak odalarını renklendirmek için bu kıyafetleri kullanıyor.

Özellikle erkeklerin bu kıyafetleri sipariş edip sevgililerine yada eşlerine hediye ediyor. Monoton ilişkilerin ve sıkıcı yatak odalarının ilacı deri elbise modelleri diyebiliriz. Özellikle uzun soluklu evliliklerde seks ikinci planda kalır bir taraf isteksiz olur öyle zamanlarda ihtiyaç duyacağınız şey seksi deri kıyafetler olacak.

Hem size hem partnerinize ayrı bir hava katıp farklı fantezileri deneyip farklı tecrübeler yaşayacaksınız. Uzun süreli ilişkilerin en temel özelliği yatak odasını her zaman sürprizlerle ayakta tutmalarıdır. Bir çok deri kostüm elbise kıyafet çeşidi ile partnerinize sürprizler yapın hoş vakitler geçirin.

deri elbiseEşiniz bu kıyafeti giydiğiniz andan itibaren gözlerini sizin üzerinizden alamayacak. İlk günkü aşkı ve ilgisi tazelenecek. İlişkinizi her zaman ayakta tutmak ve farklılık arıyor iseniz sizde bir deri kıyafet almalısınız. Durağan ilişkileri hareketlendirip ikili ilişkilerinizi artıracaksınız.

İç giyim özel ürünler adından da anlaşılacağı üzere özel günlerin, özel anların özel olan her anınızda yanınızda olması gereken ürünler. Kendi vücut ölçülerinize uygun özel ürünler sizi olduğundan daha seksi ve partnerinizin daha çok arzulamasına sebep olacak. Bu özel ürünler ile ilgiden sıkılabilirsiniz 🙂

Deri elbise modelleri özellikle çok ilgi görüp severek giyilen deri modelleridir. Deri elbiseler erkekler tarafından her zaman çok sevilmiş şık tasarımlardır. Deri mini elbise modelleri partneriniz de size olan ilgi ve alakayı artırarak güzel dakikalar geçirmenizi sağlayacak. Özellikle son yıllarda büyük beden deri giyim ürünleri balık etli ve kilo yaşayan bayanların ilgi gösterdiği kıyafetler.

Fantazi Deri Takım

Büyük beden kadınların da bu tarz kıyafetler giyebilmesi ve eşlerine hoş vakit geçirtmeleri en doğal hakları. Deri vücut çorabı kadınlar tarafından çok popüler olan çok tercih edilen ürünlerin başından gelir. Çok satan ürünlerden bir tanesi her zaman vücut çorabı olmuştur. Özellikle vücudunuzu saran deri sizi çok daha seksi göstererek partnerinizi baştan çıkarmış olacaksınız.

Deri jartiyer takım yine farklı heyecan arayan bayanların ilk tercihi oluyor. Fantazi deri kostüm değişiklik arayan monotonluktan sıkılmış çiftlerin başvurduğu bir fantazi. Deri iç giyim ürünleri erkekler tarafından çok seviliyor. Giyeceğiniz Deri sütyen külot takım ile çok seksi bir kombin oluşturabilirsiniz. Deri gece elbisesi doğum günlerinizde yada evlilik yıl dönümü gibi günlerde ihtiyaç duyacağınız kıyafetler.

 

Daha fazla oku
Yorum Yap

Pijama Takımı – Tül Gecelik – Gecelik ve Sabahlık Takımları

Pijama Takımı

Pijama takımı, kadın giyim ürünleri içerisinde gündelik kıyafetlerimiz sonrasında en çok tercih edilen kıyafet ve ürünlerden birisidir. Aklımızda sadece yatarken giyildiği konusunda yer etmiş olsa da ev içerisinde gün boyu giyebileceğimiz rahat bir kıyafet. Rahatlığından ötürü bayanların gün içerisinde evde temizlik yaparken, kahvaltı hazırlarken yada televizyon izlerken kısacası sürekli olarak kullandığı kıyafetlerdir.

Kadınlar tarafından çok sevilen bu kıyafet sürekli güncel tutulup yeni modelleri üretilerek canlı tutuluyor. Bir çok farklı model ve çeşidi bulunan pijama takımı her kesimden ve her yaştan kadına hitap ediliyor ve tercih ediliyor.

pijama takımıGeçmiş dönemlerde ki pijama modelleri ile günümüz pijamalar arasında büyük değişiklikler bulunuyor. Geçmiş yılların pijamaları daha sade ve gösterişsiz iken günümüzde ki modelleri daha gösterişli. Eşlerine güzel gözükmek isten bayanların tercihi günümüz pijama modelleri oluyor.Malumunuz havalar soğudu ve artık kışlık pijama takımları giyilmeye başlandı.

Kışlık pijama kalın yapısı ve kaliteli kumaşı ile yatarken rahatlık sağlayıp cildimizin nefes almasını sağlıyor. Lohusa pijama takımı özellikle yeni doğum yapmış bayanlardan büyük ilgi görüyor. Pembe tonlarda ve kalpli lohusa pijama şu an en popüler olanlardan.

Özellikle spor yapan hanımların tercih ettiği sporcu sütyeni büyük göğüslü kadınlar tarafından da kullanılıyor. Sıkı ve bir arada tutması kadınları rahatlık açısından işini kolaylaştırıyor. Çorap herkesin günlük hayatından kullandığı ürünlerden bir tanesi. Günlük kullanımı yüzünden evde her bir bireyin onlarda çorabı olabilmekte. Yazlık kışlık spor çoraplar olmak üzere bir çok modeli barındırıyor. Özellikle son yıllar bir çok farklı modeli üretilmekte olup çok fazla rağbet görmekte.

Büyük Beden Pijama Modelleri

Toparlayıcı sütyen yine kadınların çok ihtiyaç duyduğu iç giyim ürünlerinden bir tanesi, Özellikle çalışan kadınların gömlek giymek zorunda olduğu zamanlar çok kullandıkları bir bayan iç giyim aksesuarı. Dışarıdan bakıldığından daha derli toplu göğüsler hoş bir görüntü sergiliyor.

Sütyen modelleri yine çok fazla çeşidi bulunan kadınların çok ihtiyaç duyduğu bir iç giyim aksesuarı içerisinde sütyen diyebiliriz. Bir çok farklı çeşidi ve modeli içinde barındıran bu iç giyim aksesuarı her yaştan kadının severek kullandığı bir ürün.

Özellikle soğuk havalarda kadınların çok tercih ettiği külotlu çorap kullanılma vakti geldi diyebiliriz. Etek altına giyilen bu kıyafetler hem sizi sıcak tutarken hemde şık bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak. Bir çok renk ve farklı kumaşlardan üretilen bu ürünler dört mevsim kadınların kullandıkları ürünlerdir. Bunların bir farklı modeli ise diz altı çorap modelleri her kadının gardırobundan bulunan farklı renk ve modellere sahip.

Özellikle son yıllarda çok renkli modelleri çok sevildi ve bir çok kadın tarafından giyiliyor. İç Giyimin olmazsa olmazı külot modelleri bu yıl ki farklı tasarım ve modelleri ile kadınların yoğun ilgisini göreceğe benziyor. Kadın giyim ürünleri bu senenin koleksiyonu ile tırmanışa geçeceğe benziyor. Sabahlık her kadının kullandığı özellikle  son yıllarda farklı tasarımı ile ilgi görüyor. 2019 Pijama modelleri şimdiden kadınlarda büyük bir merak konusu.

Daha fazla oku
Yorum Yap

Hemşire Kıyafeti, Dansöz Kostümü, Kedi Kız Kostümü

Hemşire kıyafeti

Hemşire kıyafeti, genelde uzun süreli ilişkilerde yatak odasından sıkılmış ilişkilerine renk katmak isteyen çiftlerin tercih ettiği ürünlerdir. Bu kostümler ilişkilere gerçek anlamda renk katmıştır. Geçmiş yıllarda bu gibi kostüm ve çeşitleri toplum baskısı tabular gibi nedenlerden dolayı çok tercih edilmezdi. Günümüzde fantezi kostümlere olan ilgi gerçekten azımsanmayacak kadar çok.

Evliliğin en önemli esaslarından birisi seks diyebiliriz. Yatak odasında sıkıntı olan çiftler genelde sıkıntılı bir evlilik geçirirler yada ayrılık kaçınılmazdır. Monotonluğa bağlanmış bir evlilik ve yatak odası sorunların başlangıcını işaret eder. Yatak odanızda yaşanılan bu durağanlığı Fantazi kostümler sayesinde atlatabilir ve kurtulabilirsiniz bu muzdarip durumdan. Bu kostümler ile yatak odanıza renk katacak partnerinizle daha ateşli geceler geçirebileceksiniz. Giydiğiniz kostümün rolüne bürünerek farklı bir cinsel kimlik sergileyerek sıra dışı bir anı yaşayabilirsiniz.

Kostüm seçerken dikkat etmeniz gereken şeylerden bir tanesi de kaliteli bir ürün olması. Kaliteli olmayan her şey sizi rahatsız ettiği gibi bu rahatsızlığı partnerinize de yansıtmış olacaksınız. Sıkıldığınız anlarda yeni kostümler alarak hayal gücüne bağlı olarak farklı seks heyecanları yaşayabilirsiniz.

Ülkemizde dansöz kostümü‘ne olan ilgi ve meraktan ötürü hemşire kıyafeti ve modellerine büyük bir rağbet var. Bu kıyafetler ile partnerinize seksi danslar eşliğinde onu baştan çıkarabilir güzel bir gece yaşatabilirsiniz. Erkeklerinde kadınlar üzerinde görmeyi sevdikleri kostümlerin başında geliyor.

Kedi Kız Kostümü

Gelelim mini elbise modellerine, bu elbise modelleri ilk aşklarımızı geçmişimizi hatırlatacak ve partneriniz ile unutulmaz paylaşımlar yapmanızı sağlayacak. Bu elbise modelleri kadınlar tarafından çok sevilen ve her kadının gardırobundan bulunan kostümlerden birisidir. Zaten mini elbise her erkek tarafından sevilen bir model bunun birde seksi tasarımları erkeklerin aklını başından almasına sebep olacak. Bu kostüm sayesinde kendinizde oluşacak öz güven ile partnerinize patronun kim olduğunuzu gösterin.

hemşire kıyafetiKedi kostümü ülkemiz genelinde çok fazla olmasa da tercih edilen kostüm modellerinden bir tanesi. Kedi kostümü aslına bakılırsa bir kadına çok yakışan kadına şehvet katan erkeği tahrik eden kostümlerden birisi. Bu kostüm özellikle deri modelleri çok popüler. Fit bir vücuda giyilen kedi kostümü erkeğin aklını başından alabilir.

Hizmetçi kostümü her iki taraftan da çok sevilen kostüm modellerinden bir tanesi. Bu kostüm ile partnerinizin kölesi olup onun isteklerini yerine getirebilir ve bu durum partnerinizin çok hoşuna gidebilir. Hizmetçi kostümü mini eteği ve seksi gömleği itibar ile çok sevilen ve beğenilen bir kostüm.

Polis kostümü ile yatağınızda suçluları yakalayın ve onları cezalandırın 🙂 Bu kostüm ile tiyatral bir hava yakalanıp yatak odanızı neşelendirip partnerinizi eğlendirebilirsiniz. Hemşire kostümü her erkeğin hayallerinde yatan bir fantezidir. Partneriniz ile ilgilenip onu iyi edebilirsiniz.

Fantazi kostümler modelleri dediğimiz gibi çeşitlilik ve farklılık bakımından oldukça zengin. Kostümler kategorimizde yüzlerce çeşit kostüm modeli bulunmaktadır. Hemşire kıyafeti de çok satan kostümlerden bir tanesi incelemenizi öneriyoruz. Ayrıca dansöz kostümü satın al diyerek internetten arama yaparak sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanında dansöz kıyafeti satın al diyerek de arama yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Daha fazla oku
Yorum Yap

Vücut Çorabı, Deri Babydoll, Babydoll Modelleri

Vücut Çorabı

Vücut çorabı ürünleri ile kendinizi biraz şımartmak ve biraz iyi hissetmek için online iç çamaşırı sipariş edebilirsiniz. Her kadın seksi görünmek istiyor ama nasıl yapacağını bilmiyor. Dergileri moda saylarını araştırıyor. Aslında yapması gereken kendini nasıl iyi hissettiği ve nasıl gördüğüdür. Giyeceği seksi jartiyer onu partnerinin gözünde büyüleyici gösterecektir. İç giyim kadınların çok dikkat etmesi gereken bir konu. Nerede ne zaman partneriniz yada eşiniz ile yakınlaşacağınız belli olmayabiliyor.

Her zaman kaliteli ürünler kullanıp kaliteli kumaşlardan yapıldığına emin olmamız lazım. Giyeceğiniz vücut çorabı kaliteli üretilmeyip kötü malzemeden yapıldıysa cildinizde alerji yapabilir. Zira Jartiyer takım da aynı doğrultuda kişiyi rahatsız edip rahat bir kullanım sağlamaz.

Bayan iç giyim ürünleri seçerken vücut ölçülerinize ve vücut hatlarınıza uygun olanlardan almalısınız. İç çamaşırı bayan ürünlerinde her zaman rahatlık ve konfor aramalısınız. İçinde rahat etmediğiniz bir ürün gecenizi mahvedebilir. İç çamaşır modelleri çok zengin ve geniş bir ürün yelpazesine sahip bir sektör. Bir kadında çok güzel duran çok seksi bir hava katan iç çamaşırı sizde kötü durabilir.

Bayan iç çamaşırı alırken bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Kendinizi rahat hissettiğiniz ürünler seçmek size her zaman daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Bir çok vücut çorabı ürünü mevcut olup doğru olanı bulmalısınız.

Şeffaf iç çamaşırı modelleri

Bu sizi partneriniz karşısında daha rahat ve özgür kılacaktır. Bu gibi iç çamaşırı seçerken partnerinizden de fikrini sorabilirsiniz. Sonuçta yatağı ve geceyi beraber geçireceksiniz siz bu ürünü ona güzel görünmek için alıyorsunuz onun fikirleri önemli.

Kadınlar genelde transparan iç giyim ürünlerini çok tercih eder ve severek giyerler. Bu erkeklerinden çok sevdiği iç giyim ürünlerinin başında gelir. Transparan kadınlara olduğundan farklı bir hava katar ve kadını psikolojik olarak olumlu etkiler. Daha cesur kararlar almasına ve yatakta daha özgür olmasını sağlar.

Gelelim büyük beden iç giyim ürünlerine, ülkemiz kadınlarımızın bir çoğu balık etli dediğimiz tabire uyan vücut hatlarına sahiptir. Erkeklerde bu tarz vücut hatları olan kadınlardan hoşlanır. Büyük bedenli kadınlar vücut çorabı konusunda biraz çekingenlik gösterirler. Fazla kiloları olduğunu düşünür ve kendinde güzel durmayacağı kanısına kapılır. Fantazi iç giyim ürünleri ilişkinize renk katacak.

Bu sadece ülkemizde yaşanan bir problem değil aslında dünyanın bir çok ülkesinde büyük beden kadınlar bu konularda kedilerine haksızlık ediyorlar. Bu sektörde her yaştan her kesimden her beden ve her ölçüden kadınlar için seksi tasarımlar mevcut. Kendinize haksızlık etmeyi bir kenara bırakın ve hemen kendinizi şımartacak bir kaç seksi iç çamaşırı siparişi verin.

Mümkünse bu transparan iç çamaşırı olsun hem fazla kilolarınızı partnerinizden saklamış olup hem de sizi yatakta daha rahat hareket edecek şekilde motive edecektir. Altınıza da giyeceğiniz dantelli iç giyim külot ile partnerinizle unutulmaz bir gece yaşayın.

vücut çorabı

 

Daha fazla oku
Yorum Yap