Bikini modelleri, yeni sezon tasarımları ile plajlarda ve havuzlarda fırtınalar estirecek. İddialı ve şık tasarımlar plaj modasında adından bahsettirecek. Bu tasarımlar kadınlar tarafından çok sevilecek. Tek olarak satılan bikini üstü bu sene dolgu modelleri ile çok büyük farklılık yaratacak.

bikini modelleri

bikini modelleri

Takım olarak satılan bikini takımı iki farklı renklerde ve özellikle tasarımcıların çok güvendiği zıt renklerde satışa ve hanımların beğenisine sunulacak. Tam aksine bikini alt ve bikini altı daha sade ama daha gösterişli olacak.

bikini modelleri

 

Koyu renkler ön planda olacak bu sene bunlar arasında bikini modelleri siyah diğer tasarımların bir adım önünde olacak. Canlı renkler ve parlak kumaşlar bu kreasyonda pek tercih edilmedi. Ama yinede bir kaç parlak tasarım görebiliriz.

bikini modelleri

 

Bikini satın al diyerek yapmış olduğunuz aramalar sonrası karşınıza çıkacak onlarca model arasında seçme konusunda zorluklar yaşayacaksınız. Mayo modelleri arasında sevilen bikini mayo yine aynı şıklıkta ve zarifliği ile kadınları tatmin edecek tasarımlar içeriyor. Plaj elbiseleri bu sezon o kadar şık ve o kadar göz alıcı ki kadınlar plajlarda ve sahilde önemli bir davette şıklığında olacak.

bikini modelleri

 

Bikini mayo modelleri 2019 yazına gerçek anlamda damga vuracak. Plajlar ve havuzlar cıvıl cıvıl rengarenk mayo bikini tasarımları olacak. Son olarak plaj giyim pareo modelleri ile birlikte plaj giyim markaları farklı tasarımlar ile kadınlara büyük bir sürpriz peşinde. Pareo modelleri arasında plaj giysileri yine açık renklerde ve yumuşak kaliteli kumaşlar ile tasarlandı.